FIZJOTERAPIA

Forum wseit w poznaniu semestru PIERWSZEGO na kierunku fizjoterapia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-11-21 01:07:18

Carti

Administrator

WITAM!!!!!!!

WITAM!!!! od dzis to jest nasze forum!!! jest to moje pierwsze forum które prowadze i dlatego prosze o wyrozumiałość. nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie ale dam rade:) serwer na którym jest to forum jest zupełnie przypadkowy:) i na razie spróbujemy tutaj jak bedzie z byt dużo reklam lub coś nie bedzie działac to "jak ja to mowie zmienimy adres zamieszkania" ale miejmy nadzieje ze bedzie SPOKO LOKO LUZ I SPONTAN he he


Prawie BOMBA

Offline

 

#2 2006-11-21 10:42:49

Carti

Administrator

Re: WITAM!!!!!!!

co do avartów (dla dziewczyn - czyli tych obrazków z boku:p) to moga miec wymiary 130 pixeli szerokosci i 150 wysokosci rozmiar do 30240 bajtów pozdro


Prawie BOMBA

Offline

 

#3 2006-11-21 19:46:14

Zmija

Gr 2

Re: WITAM!!!!!!!

No spoko wydaje mi sie że to jest duzo lepszy pomysł niż ten mail ( oczywiście do  pogadania ) tam by sie zaczęło robic troche tłoczno i wogole   Lepiej niech tam trafiają tylko notatki

A tymczasem to życze powodzenia na anatomii
FUCK FUCK FUCK  lenia mam

Cya

Ostatnio edytowany przez Zmija (2006-11-21 19:50:04)


>>>>>> JEBłA BABA DZIADA W ŁEB <<<<<<<<<<
                          JEB:D

Offline

 

#4 2006-11-21 21:14:15

bebesia

New member

Re: WITAM!!!!!!!

hejka tutaj ewka:) fajowo ze mamy wlasne forum!!! gratuluje dawidzie!!! oki tymczasem lece na meczyk bo gra arsenalik.. pozdrawiam do jutra papa

Offline

 

#5 2006-11-21 21:55:20

Carti

Administrator

Re: WITAM!!!!!!!

nie ma co gratulować tylko trzeba sie starac zeby bylo tu ciekawie!!!!! onet tez kiedys zaczynal!!!!!!!!!!!!! he he


Prawie BOMBA

Offline

 

#6 2006-11-21 21:57:01

Farmiq

Gr 2

Re: WITAM!!!!!!!

Juz kiedyś pisałam maila z pomysłem na to,żeby założyć forum.. Nie ma to jak praktyczne męskie myślenie.. trzeba bedzie troche rozkręcić to nasze forum.. a teraz spadam..papapa..


"Gdy wystarczy poprawić ,nie należy usuwać"

Offline

 

#7 2006-11-21 22:01:54

Carti

Administrator

Re: WITAM!!!!!!!

pa pa a to praktyczne meskie myślenie skonczy sie niepraktyczna poprawką z anatomii ale co tam nie pierwsza i pewnie nie ostatnia


Prawie BOMBA

Offline

 

#8 2006-11-21 23:17:18

wiewiórka

Gr 6

Re: WITAM!!!!!!!

Hejo!
Przesłałam na maila mięśnie wraz z przyczepami, wszystko dokładnie opisane, wsam raz do nauki jak i na pomoc naukową podczas koła
Jutro postaram się jeszcze dodać zestawienia ruchów w stawach

Offline

 

#9 2006-11-21 23:24:50

Carti

Administrator

Re: WITAM!!!!!!!

no porządna dziewczynka !!!!!! dziękujemy TYLKO NIE TEN WĄTEK !!!!!!!!!!! ale spoko po to jet to forum:)zaczęliśmy od głupich filmików ale idzie wszystko w dobra strone:) he he pozdrawiam:)


Prawie BOMBA

Offline

 

#10 2006-11-22 13:06:24

bebesia

New member

Re: WITAM!!!!!!!

hejka mam prosbe napiszcie prosze pozniej Ci co maja dzis anatomie, czy zrobila kartkowke taka jak zawsze czy brala jakies wybrane osoby do pokazywania miesni.. mam nadzieje ze bedzie jutro kartkowka bo jak bedzie trzeba pokazywac to leze i kwicze:)))) pozdrawiam

Offline

 

#11 2006-11-26 20:17:28

Farmiq

Gr 2

Re: WITAM!!!!!!!

hej:) przed chwilka wydrukowałam notatki z miesni z konczyny dolnej...Bog zaplac tym,ktorzy je pisza.. ale zauwazylam bląd wiec w razie czego przy miesniu posladkowym malym zamiast 2/5 tylnej powierzchni powinno byc "2/5 przedniej powierzchni" to wszytsko..:)pozdrawiam i zycze milej nauki..


"Gdy wystarczy poprawić ,nie należy usuwać"

Offline

 

#12 2006-12-03 01:08:04

A.nitkaa

Gr 6

Re: WITAM!!!!!!!

Co tu tak cichoooooooooo ostatnioooo???

Offline

 

#13 2006-12-05 14:00:03

Aniusiaa

Gr 4

Re: WITAM!!!!!!!

no nie wiem co tu tak cicho Anitko ale w piatek np. ja nie mam tutaj netu a bu....;/ za to na weekend jade doi domku to moze wkleje nowy temacik bo na inym forum jestem moderatorka wiec mam zaleglosci hehe;p Buzka

P.S. uczyc sie Anatomi a nie przy kompach siedziec ;'p


...:::<Życ po to by być szczęśliwym i kochać to co sie robi!!! >:::...

Offline

 

#14 2006-12-09 19:55:32

A.nitkaa

Gr 6

Re: WITAM!!!!!!!

ja tyz neta mam tylko w weekendyyyyy..

Offline

 

#15 2006-12-11 20:09:00

Jelon

Gr 1

Re: WITAM!!!!!!!

Siema @ll jak tam u was anatomia?? ja musze zaliczyc 3 kart  haahaaaa masakra pozdro

powodzenia u pani Ptrycji

w weekend jakies plany ?? zapraszam w piatek i sobote do terytorium dziewczyny free chlopakow postaram sie wpuscic za free


-- życie to HaRdCore MuZykA to dodatek --

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl