FIZJOTERAPIA

Forum wseit w poznaniu semestru PIERWSZEGO na kierunku fizjoterapia


#1 2007-02-12 12:34:19

poziomka

Member

biologia medyczna poprawka i nie tylko

Wczoraj my zaoczni pisaliśmy exam z biologii, nie było wcale tak źle, dowiadywałam się jak bedzie wyglądała poprawka, więc tak bedzie 60 pytań testowych i są dwie możliwości poprawki, więc luz.

Myśle że pytania nie były trudne na maksa, troche logicznego myślenia i kalkukacji u mnie wystraczyło aby bez uczenia się zdać na 4,0.

Mam jeszcze tylko prośbe do dziennych, jezeli jestescie już po poprawce po biofizyce to napiszcie prosze czypytania były takie same jak na egzaminie, bo szłu dostaje jak o tym myśle.

No i jak według Was ona ocenia, my jeszcze wyników nie mamy i coś tam napisałam własnymi słowami ale nie wiem czego mam się spodziewac, bo jak ona lubi regulki słowo w słowo no to lipa.

pozdrawiam.

Offline

 

#2 2007-02-12 19:43:40

B7ondi

Gr 1

Re: biologia medyczna poprawka i nie tylko

hej!!
no i my już po poprawce z biologii med - oczywiscie zaliczona pozytywnie

A co do biofizyki to u Nas na przedterminie i egzaminie byly zupelnie inne pytania jedno z tego co wiem sie powtarzalo to czynnosc naprężenia mięśnia szkieletowego i sercowego (chyba nikt sie tego do dzis nie nauczył) ;] na egzaminie mielismy 6 pytan : ja odpowiedzialam na trzy , nie słowo w słowo z regółki ale skladnie dodalam kilka wzorów i dostalam trzy!! ta polowe to rzeba miec zeby zaliczyc


Nie rozmawiaj z idiota, najpierw sprowadzi Cie na swój poziom,
             a później pokona doświadczeniem...

Offline

 

#3 2007-02-12 21:36:02

poziomka

Member

Re: biologia medyczna poprawka i nie tylko

dzięki, ale Ci zazdroszczę tej biofizyki u nas będa wyniki dopiero w środe a w niedziele potencjalna poprawka, w sumie napisałam na 5 pytań, oczywiście ominełam te miesnie:), no nic trzeba byc dobrej myśli

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting png bedlington terrier szczeniaki