FIZJOTERAPIA

Forum wseit w poznaniu semestru PIERWSZEGO na kierunku fizjoterapia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-04-24 21:40:36

poziomka

Member

sobota- szkoła od 8.00-21.30- chyba poryło tu kogoś!!!!

Witam!!!

Trochę fatalnie że znów się odzywam aby sie pozalić, ale kurde jak zobaczyłam nasz plan zaocznych to palpitacji dostałam, przeciez po ponad 13 godzinach w szkole to juz nikt nie funkconuje normalnie, ja rozumiem że z materiałe sie ciezko wyrobić na zaocznych ale na innych uczelniach tak długo nie siedzi nikt.
Fakt płacimy spora kasę i nuby to dla nas dobrze ze zajęcjest dużo i nie na odpierdal ale 13 godzin w budzie to przesada. Myslałam że władze uczelni juz że godzinowy rozkald zajęc maja obcykany ale jednak nie, o planie na dodatek sie dowiadujemy parę dni przed zjadem a często w piatek sa jeszcez jakies zmiany i jak tu coś mamy sobie zaplanowac. na poczatku sie cieszyłam z kierunku zdowolona byłam z uczelni a teraz zaczyna mnie to wszystko wkurwiać, ja nie wiem czy władze myślą że maja doczynienia z robotami, jak mamy cos wynieśc z zajęć po 12 godznach siedzenia w szkole??? to nierealne.
materiał materialem ale na wszystkich kierunkach w trybie zaocznym materaiał jest okrojony do najwazniejszych zagadnień, nie wiem czy ktoś mnie tu zrozumie ale chyba zacznę jechac na seedach bo inaczej nie dam rady chodzic do budy na 13 godzin po 12 godzinnym codzennym tygodniu pracy.

ehhhh pozdrawiam wszystkich ktrzy chcą byc pozdrowieni:)

Offline

 

#2 2007-04-26 19:29:22

wseit

Member

Re: sobota- szkoła od 8.00-21.30- chyba poryło tu kogoś!!!!

Jakby na to nie patrzeć, to my sami wybraliśmy sobie tryb zaoczny, powinniśmy liczyć się z tym, że zajęcia trwają tak długo. Są na to jednak sposoby ;D Nie ma obowiązku bywania na wykładach. A na tych co trzeba to zawsze można się zjawić. Na ćwiczeniach co prawda jest sprawdzana obecność, ale czy ktoś tutaj kogoś wyrzucił za np. 40% nieobecność? Nauczmy się przyjmować rzeczy naprawdę ważne i skupiajmy się na nich, a te mniej ważne, albo te które jesteśmy w stanie sobie opracować w domu spędźmy przy piwku w miłej knajpce

Pozdrawiam, Fantaghiro


Offline

 

#3 2007-04-26 21:07:51

poziomka

Member

Re: sobota- szkoła od 8.00-21.30- chyba poryło tu kogoś!!!!

ehhhh tryb zaoczny trybem zaocznym, ale chyba jednak wybieram opcję knajpa a nie siedzenie do 21.30 w budzie, bo inaczej oszaleję i bedzie rzeź niewiniatek

pzdr:)

Offline

 

#4 2007-04-26 21:09:38

poziomka

Member

Re: sobota- szkoła od 8.00-21.30- chyba poryło tu kogoś!!!!

Fantaghira??? kto??? ja???

Offline

 

#5 2007-04-30 21:26:32

wseit

Member

Re: sobota- szkoła od 8.00-21.30- chyba poryło tu kogoś!!!!

chyba powinniśmy znów zadać sobie pytanie; co my tu robimy i wrócić do poprzedniej bardzo burzliwej rozmowy na ten temat. Czy chcemy sie czegos nauczyć i w przyszłości być dobrzy w tym co robimy, czy chodzi nam tylko z "papierek"??

fantaghiro


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbokser pies opinie wywrotka Piła klej do luster