FIZJOTERAPIA

Forum wseit w poznaniu semestru PIERWSZEGO na kierunku fizjoterapia


#1 2006-11-27 00:08:09

Zmija

Gr 2

ANDRZEJKI 30 (w czwartek )

Ej juz nowy tydzień wiec trzeba pomysleć o andrzejkach !!!!!!!!

Ja proponuje zebać dużo większa ekipe najlepiej ile da się ludzi i gdzie¶ razem wyskoczyc.

Najlepsza opcj± był by jaki¶ Club albo nie co clubbing pubbing parkinng hehheh

Dawajcie propozycje a może to Karaoke co wy na to ?? tylko gdzie ono jest ......


>>>>>> JEBłA BABA DZIADA W ŁEB <<<<<<<<<<
                          JEB:D

Offline

 

#2 2006-11-27 19:01:39

100lek

Gr 5

Re: ANDRZEJKI 30 (w czwartek )

No więc tak! po pierwsze primo napewno trzeba dać w czape to napewno;) po drugie primo trzeba znalezc miejscówke(ale chyba nogaj nie ma nic przeciwko:) po trzecie primo Ultimno trzeba powtórzyć pierwsz± impreze tegoz jegomo¶cia lecz bez zaliczania szpitala czyli edyta idzie na piechote i trzyma sie zdala on autobusów nocnych i kibiców Lecha:P a co potem to już sie zobaczy hociaż ja obstawiam za Post Dali SI!


Znaczy ogólnie to interesowania too zainteresowania too będzie dystkoteki, dziewczyny i ogólnie takie takie ale w miarę too nauka mnie najbardziej kręci iii mam nadzieje na przyszło¶ć.....

Offline

 

#3 2006-11-28 00:41:52

Zmija

Gr 2

Re: ANDRZEJKI 30 (w czwartek )

teraz jest propozyszon zeby i¶c na maraton filmowy. A potem gdzies zatrzeć pięte o 3 w nocy z plecakami kinomani <hahaha> oczywi¶cie wszelkie trunki oraz inne rzeczy <ganja> w kinie obowi±zkowe albo przed


>>>>>> JEBłA BABA DZIADA W ŁEB <<<<<<<<<<
                          JEB:D

Offline

 

#4 2006-11-28 10:41:49

Farmiq

Gr 2

Re: ANDRZEJKI 30 (w czwartek )

ja zabiorę ze soba ja¶ka.. hehe i moj,± żyrefke.. już widze ten wypad do kina..ciekawe kto z nas pierwszy z tamt±d wyleci..;P...żarcik.. tylko ja nie mam gdzie przymkn±ć oko nad ranem...upps....


"Gdy wystarczy poprawić ,nie należy usuwać"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbokser pies opinie wywrotka Piła klej do luster